fbpx

Become an instructor

Kurs hiszpańskiego dla młodzieży i dorosłych

ARCOÍRIS - zalety metody naturalnej

metoda spirali zastosowana w tym innowacyjnym podręczniku sprawia, że książka prowadzi Cię za rękę rozdział po rozdziale i w logiczny sposób powraca do słów/tematów/konstrukcji gramatycznych przerobionych wcześniej odświeżając cały czas pamięć – nie zapomnisz tego, czego nauczyłeś się kilka tygodni wcześniej.
wspiera nauczyciela w stosowaniu podejścia komunikatywnego w nauczaniu, czyli takiego, które skutecznie uczy spontanicznych reakcji językowych w różnych kontekstach i realnych sytuacjach
to metoda ambitna, lecz uporządkowana, nie zaskakuje ucznia. Najpierw wprowadza potrzebne słownictwo, lub strukturę gramatyczną, pokazuje ich użycie, a dopiero potem wymaga od ucznia odpowiedzi, reakcji, komunikacji.
zawiera dodatkowe pomysłowe ćwiczenia, które służą do pracy w parach i skłaniają uczniów do rozmowy w oparciu o wcześniej poznane gramatykę i słownictwo.
zawiera interesujące, dowcipne i przemyślane dialogi, nagrane przez różnych rodowitych mówców z Hiszpanii i Ameryki Południowej – różne akcenty, różna wymowa, różna intonacja.

Co otrzymuje uczeń?

Podręcznik z płytą CD na 3 semestry nauki,
Dostęp do platformy Fiszkoteka,
Dostęp do platformy Minilekcje.pl czyli rozszerzenie podręcznika zawierające tłumaczenia tekstów i nagrań na język polski, dodatkowe objaśnienia gramatyki oraz dodatkowe nagrania i ćwiczenia leksykalno-gramatyczne,
Dostęp do platformy KIVO - elektronicznego dziennika,
Bieżący kontakt z lektorem - uczeń może zwrócić się z prośbą o omówienie jakiegoś zagadnienia lub powtórkę materiału przed sprawdzianem w szkole.

Dodatkowe informacje

Przed każdym kursem przyszli uczniowie wypełniają testy poziomujące, co pozwoli na jak najlepsze dopasowanie poziomów.
Podczas nauki największy nacisk kładziemy na komunikację i mówienie, czyli to, co sprawia zawsze dużo problemów.
Wszystko po to, by jak najszybciej przełamać strach przed rozmawianiem w obcym języku - w końcu uczymy się po to, by się porozumiewać.
Oprócz konwersacji na zajęciach zajmujemy się oczywiście gramatyką i słownictwem, a tematy lekcji są bardzo praktyczne - tak, by móc je wykorzystać w życiu codziennym lub w razie wyjazdu za granicę.

Kursy przygotowujące do wyjazdu

Propozycja dla tych, którzy planują wyjazd do krajów hiszpańskojęzycznych i chcieliby poznać podstawowe zwroty by porozumieć się na lotnisku, w hotelu czy sklepie oraz zapoznać się z tamtejszymi zwyczajami.

Kursy dla młodzieży

Masz problem z materiałem omawianym w szkole?
Lubisz hiszpański i chcesz rozwijać swoje umiejętności? Mamy dla Ciebie świetną propozycję! 😉

Zajęcia dla młodzieży w wieku 13 – 18 lat. Na zajęciach w małych grupach kładziemy nacisk na komunikację i porozumiewanie się, czyli coś, co w szkołach jest często pomijane ze względu na liczebność klas. Dla nas najważniejsze jest to, by uczeń nie bał się porozumiewać w obcym języku, a nad resztą zawsze da się popracować.
Nasi kursanci mają możliwość przećwiczenia zagadnień, które sprawiają problem w szkole, ale również pomagamy im rozwijać swoje zdolności językowe i staramy się zarazić naszą pasją do krajów hiszpańskojęzycznych.

Kursy przygotowujące do egzaminów

Szykujesz się do matury lub innego egzaminu?
Potrzebujesz pomocy w rozumieniu niektórych zagadnień lub chcesz doszlifować swoje umiejętności?
Z nami osiągniesz wymarzony cel!

Trwają tylko do czasu egzaminów, dlatego też są bardziej intensywne.
Polegają głównie na powtórzeniu materiału niezbędnego do zdania testu: przypomnienie i przećwiczenie struktur gramatycznych, słówek i zagadnień, które sprawiają uczniowi problem.
Przykładamy dużą wagę do pracy z arkuszami egzaminacyjnymi, aby na zaliczeniu nic nie zaskoczyło naszych uczniów.

Cennik

icon

Kurs podstawowy

1890 zł/
30 zajęć
1 tyg x 55 min
icon

Kurs intensywny

2699 zł/
30 zajęć
1 tyg x 85 min.
icon

Kurs intensywny

3499 zł/
60 zajęć
w wymiarze 2 tyg x 55 min minut
*Do każdego kursu należy doliczyć jednorazowe wpisowe w wysokości 250 zł, które zawiera już opłatę za podręczniki. 
Istnieje możliwość płatności ratalnej.
Przy zapisie rodzeństwa, na drugi kurs jest 10 % zniżki.
Kursant otrzymuje książkę, materiały na Quizlet.com oraz Fiszkoteka, dostęp do platformy Przystanek Edu z dodatkowymi materiałami do książki, dostęp do platformy KIVO - elektronicznego dziennika.

Kto prowadzi kurs?

Magda
Magda Witowska-Mrdjan
lektorka języka hiszpańskiego
Iza
Izabela Sędrowicz
lektor hiszpańskiego, angielskiego, polskiego i tłumacz ang-pl oraz pl-ang

Zapisz się na bezpłatne konsultacje językowe przy bezalkoholowej sangrii 🙂