fbpx

Warsztaty

Nie zdążyłeś zapisać dziecka na regularne zajęcia z hiszpańskiego?
Chcesz, żeby miało większy kontakt z językiem?
Zależy Ci na tym, żeby oprócz nauki języka poznawało również kulturę i kulinaria?
Szukasz dobrego sposobu na aktywnie i twórczo spędzony weekend?

Zapraszamy na cykliczne warsztaty!

Warsztaty hiszpańskiego

Raz w miesiącu wybieramy się w podróż do Hiszpanii lub krajów Ameryki Łacińskiej, poznając słownictwo związane z gotowaniem i przygotowując samodzielnie konkretne danie.

Kolejne zajęcia to odkrywanie hiszpańskojęzycznych malarzy oraz malarek i własne wariacje na tematy plastyczne, zainspirowane ich dziełami.

Podczas zajęć wydajemy polecenia po hiszpańsku, przedstawiamy nowe słownictwo, którego nie uczy się zazwyczaj na kursach. Dlatego nieważne czy dziecko uczy się języka, czy dopiero zaczyna – na pewno nauczy się czegoś nowego!

Warsztaty kulinarne "Hiszpański od kuchni"

Dzieci gotujące po hiszpańsku? Tak!
Hiszpania kojarzy się z muzyką, radością tańcem i… No właśnie! Pysznym jedzeniem. Łącząc przyjemne z pożytecznym stworzyliśmy zajęcia, na których dzieci poznają nowe smaki i słownictwo. Przepisy, które razem przygotowujemy są proste, więc z powodzeniem uczniowie odtwarzają je w domu. W czasie zajęć mówimy po hiszpańsku, poznając nowe polecenia i wyrazy. No i oczywiście doskonale się bawimy zgłębiając kulinarne tajemnice Hiszpanii!

Zajęcia odbywają się raz w miesiącu, w weekend, w grupach maksymalnie ośmioosobowych. Trwają półtorej godziny. Na pierwszych zajęciach dzieci otrzymują fartuszki, na ostatnich certyfikat hiszpańskiego kucharza. Wszystkie składniki i utensylia będą czekać na grupę na miejscu. Można ze sobą zabrać pojemnik na jedzenie, czasem nam coś zostaje 🙂 Przy zapisie należy koniecznie podać uczulenia pokarmowe.

Terminy, miejsce oraz koszt zajęć zostaną podane we wrześniu.

Warsztaty plastyczne "Hiszpański plastycznie"

Podczas tych warsztatów wyszalejemy się kreatywnie! Przeniesiemy się do Hiszpanii lub Ameryki Łacińskiej, poznamy sylwetki najbardziej interesujących malarzy i malarek, a następnie stworzymy swoją wariację wzorując się na ich stylu. Na każdych zajęciach czeka na Was inna forma: będziemy używać farb, rąk, stretchu, bibuły, kredy… a resztę pozostawiamy wyobraźni!

Zajęcia odbywają się raz w miesiącu, w weekend, w grupach maksymalnie ośmioosobowych. Trwają godzinę Na pierwszych zajęciach dzieci otrzymują fartuszki, na ostatnich certyfikat hiszpańskiego malarza. Wszystkie utensylia będą czekać na grupę na miejscu. W razie uczulenia na farby, kredę itp. prosimy o informację przy zapisie.

Terminy, miejsce oraz koszt zajęć zostaną podane we wrześniu.

Warsztaty kulturowe

Tematyczne warsztaty kulturowe mają za zadanie przybliżyć kulturę i słownictwo krajów hiszpańskojęzycznych.

W tym roku zapraszamy na:

Terminy, koszt i miejsce zajęć zostaną podane we wrześniu.
Warsztaty są bezpłatne dla naszych Kursantów.
Zajęcia trwają 60 minut, liczba miejsc jest ograniczona.